Cennik

 

Centralne Biuro Detektywistyczne NIKON Sp. z o. o. cechuje się uczciwym, indywidualnym podejściem do każdego Klienta oraz do wszystkich spraw, jakie są nam powierzone do wykonania. Warunki finansowe współpracy są każdorazowo ustalane indywidualnie z Klientem podczas konsultacji detektywistycznej. Stosowane przez biuro stawki są uzależnione od specyfiki, rodzaju sprawy. Wysokość wynagrodzenia za usługę ustalana jest podczas indywidualnej rozmowy z Klientem przed formalnym przyjęciem zlecenia a uzgodnione warunki zawarte będą w podpisanej umowie.

Podczas wyceny kierujemy się:

  • zakresem zaawansowania i trudności sprawy,
  • ilością detektywów potrzebnych do realizacji zlecenia,
  • czasem wykonywania usługi,
  • miejscem wykonywania usługi,
  • wykorzystaniem sprzętu i środków technicznych,
  • niebezpieczeństwem, na które narażeni są detektywi podczas wykonywania pracy.

Naszym głównym celem jest niesienie pomocy jak największej liczbie osób. Dlatego dbamy, by nasi Klienci byli zadowoleni nie tylko z przebiegu i efektów końcowych prowadzonych czynności ale także kosztów z tym związanych.

0%
Rozwiązanych spraw
0%
Zadowolonych klientów
0
Osób poleca NIKONA

NASZA OFERTA

WSPÓŁPRACA

Nasze biuro współpracuje z wieloma partnerami m.in. Polskim Stowarzyszeniem Licencjonowanych Detektywów.

Obserwacja osób

13 października, 2017|0 Comments

Centralne Biuro Detektywistyczne NIKON Płock Nasi detektywi szybko wyśledzą z kim się spotyka Twój małżonek wieczorem lub gdzie nagle zaginął z większą gotówką Wasz wspólnik w interesach. Można to oczywiście próbować zrobić samemu. Uprzedzamy

Biuro detektywistyczne NIKON

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą, znajdziecie Państwo dla siebie pomysł na rozwiązanie niejednego problemu związanego z prowadzoną działalnością lub problemu natury osobistej.