Poszukiwania zaginionych osób – sprawa Kyrylo Vozniuka

Nasze biuro detektywistyczne CDN Nikon brało udział w poszukiwaniach obywatela Ukrainy Kyryla Vozniuka w rejonie rzeki i trasy nr 10.

Według naszych ustaleń, 25-letni Kyrylo Vozniuk, obywatel Ukrainy, w sobotę, 4 listopada br. około godziny 22, poszedł na dyskotekę (Explosion) w miejscowości Borkowo Kościelne. Przed godz. 1 w nocy wyszedł samotnie z dyskoteki, doszedł do drogi krajowej nr 10 i tu ślad się urywa. Wiadomo, że był po spożyciu alkoholu.

Do dzisiaj mężczyzna nie powrócił do miejsca swojego zamieszkania, nie skontaktował się również ze swoim pracodawcą.

Rysopis: wzrost 185 cm, waga około 70 kg, oczy jasne, sylwetka średnia, twarz szczupła, włosy krótkie ciemny blond, na karku duży, charakterystyczny tatuaż w kształcie trójkąta.

W chwili zaginięcia ubrany był w szarą bluzę bez kaptura, jasne dżinsy typu jogger miodowe, siwe buty typu adidas, czapka dżokejka siwa Nike, kurtka ortalionowa z kapturem w kolorze granatowym. Charakterystycznym elementem mogą być również białe słuchawki wystające zza bluzy.

O tym zaginięciu i poszukiwaniach było głośno w mediach w całym kraju  https://www.tvn24.pl/lodz,69/nie-przyszedl-do-pracy-szefowa-wynajela-helikopter-szukaja-ukrainca,789068.html  

21 marca w Borkowie Kościelnym (powiat sierpecki) z rzeki Sierpienicy wydobyto zwłoki młodego mężczyzny. Jak informuje straż pożarna, ciało znajdowało się w korycie rzeki, około 150 metrów od mostu w Borkowie Kościelnym w dół rzeki i około 5 metrów od brzegu. Z naszych informacji wynika, że ciało było już w stanie znacznego rozkładu, a odnaleziono je, ponieważ było zaczepione o konar leżącego tam drzewa.

Śledztwo w sprawie zaginięcia Kyrylo od 19 marca nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Płocku. Według rzecznik Iwony Śmigielskiej-Kowalskiej, policja sierpecka nie wyklucza, że odnalezione ciało to 25-latek, który zaginął na początku listopada ubiegłego roku właśnie w Borkowie Kościelnym. Wykaże to jednak dopiero sekcja zwłok.