Detektyw Płock

Detektyw Płock

Kiedy może nam się przydać pomoc prywatnego detektywa?


Usługi świadczone przez agencje detektywistyczne dzielą się na te przeznaczone dla podmiotów gospodarczych oraz dla osób prywatnych. Jeśli chodzi o zlecenia od firm to najczęściej dotyczą one wywiadu gospodarczego. Świadczone są zarówno wywiady windykacyjne jak i personalne.

Przedsiębiorcy z pomocą detektywów mogą sprawdzić swoich wspólników ale także i nowych pracowników. Częste jest weryfikowanie kompetencji i sprawdzanie przeszłości kryminalnej. Z kolei osoby prywatne najczęściej korzystają z pomocy detektywów w celu przeprowadzenia poszukiwań zaginionej osoby bliskiej.

Detektyw bywa też pomocny przy rozwodach czy sporach rodzinnych. Prywatni detektywi zajmują się także informatyką śledczą. Mogą więc zająć się odzyskiwaniem i analizą danych oraz zdejmowaniem blokad na komputerach. Inne ich działania to wykrywanie podsłuchów w telefonach i komputerach, sądowe badania na ojcostwo czy ustalanie miejsca pobytu określonych osób.

Dość często zlecenia klientów dotyczą także poszukiwania majątku i spraw spadkowych. Tą drogą można też sprawdzić czy ktoś posiada nielegalne źródła dochodów.