Ustalanie danych

Ustalenie adresu zameldowania:
Jesteśmy w stanie ustalić adres zameldowania konkretnej wyznaczonej przez Ciebie osoby. Jeśli potrzebujesz pomocy lub nie jesteś pewny w tej kwestii – skontaktuj się z nami, a rozwiążemy Twój problem.

Ustalanie aktualnego numeru telefonu:
Znajdziemy aktualny numer telefonu, na którym Ci zależy. Pomożemy Ci w kontakcie z osobą, do której nie masz numeru lub jest on nieaktualny.

Ustalenie zarejestrowanych pojazdów:
Nasi pracownicy pomogą Ci w ustaleniu do kogo należy pojazd po jego tablicach rejestracyjnych. Jeśli znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia (np. wypadek), zapewnimy Ci należytą pomoc w ustaleniu właściciela, w tym indywidualnego użytkownika.

Ustalanie numeru PESEL:
Do zakresu naszych codziennych obowiązków zalicza się ustalanie numeru PESEL osób fizycznych. Kiedy spotkała Cię sytuacja, że numer PESEL jest wymagany przy sprawach sądowych lub potrzebujesz pomocy w kwestii ustalenia numeru PESEL dłużnika, możesz liczyć na nas.

Ustalenie łodzi i jachtów:
Ustalimy dla Ciebie właściciela ruchomości jakimi są łodzie i jachty. Zapewniamy stuprocentową pewność naszych działań.

Ustalenia w sprawach rodzinnych w tym rozwodowych (m.in. prowadzenie obserwacji nieuczciwych wobec partnerki/partnera- małżonków):
Na Twoją prośbę możemy prowadzić obserwację nieuczciwego małżonka. Tym samym pomagamy w gromadzeniu dowodów do sprawy rozwodowej.

0%
Rozwiązanych spraw
0%
Zadowolonych klientów
0
Osób poleca NIKONA

WSPÓŁPRACA

Nasze biuro współpracuje z wieloma partnerami.

Biuro detektywistyczne NIKON

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą, znajdziecie Państwo dla siebie pomysł na rozwiązanie niejednego problemu związanego z prowadzoną działalnością lub problemu natury osobistej.