Informatyka śledcza

Odzyskiwanie danych z twardych dysków:
Zapewniamy odzyskanie Twoich danych zgromadzonych na każdej marki dyskach twardych. Przywrócimy dla Ciebie poufne informacje firmowe, jak i zdjęcia z rodzinnych wakacji. Pozyskujemy utracone dane z dysków SSD i HDD.

Odzyskiwanie danych z urządzeń mobilnych:
Nie musisz już martwić się zepsutym telefonem, czy tabletem. Potrafimy odzyskać dane z każdego urządzenia mobilnego, tj. telefony komórkowe, tablety, karty pamięci (każdy rodzaj), pendrive, smartfony.

Ustalanie historii przeglądania stron internetowych:
Potrzebujesz informacji na temat historii wyszukiwania w Twoim laptopie? Sprawdzimy to dla Ciebie nawet po jej permanentnym usunięciu. Dla nas nie ma sytuacji bez wyjścia.

Odzyskiwanie skasowanych i utraconych treści z komunikatorów oraz wiadomości e-mail:
Usunąłeś przez przypadek ważne maile z klientem? Komunikowałeś się z nim przez internet a konwersacja została wykasowana? Bez problemu możemy się tym zająć, podejmujemy się odzyskania danych z komunikatorów oraz internetowych poczt.

Odtwarzanie zawartości telefonów:
Jesteśmy w stanie odzyskać straconą zawartość z telefonu niezależnie od marki, czy oprogramowania. Jeśli Twój smartfon został uszkodzony, a w jego pamięci pozostały ważne dla Ciebie dane (tj. numery telefonów,  SMS-y , spis połączeń) – zgłoś się do nas.

0%
Rozwiązanych spraw
0%
Zadowolonych klientów
0
Osób poleca NIKONA

WSPÓŁPRACA

Nasze biuro współpracuje z wieloma partnerami.

Obserwacja osób

13 października, 2017|0 Comments

Centralne Biuro Detektywistyczne NIKON Płock Nasi detektywi szybko wyśledzą z kim się spotyka Twój małżonek wieczorem lub gdzie nagle zaginął z większą gotówką Wasz wspólnik w interesach. Można to oczywiście próbować zrobić samemu. Uprzedzamy

Biuro detektywistyczne NIKON

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą, znajdziecie Państwo dla siebie pomysł na rozwiązanie niejednego problemu związanego z prowadzoną działalnością lub problemu natury osobistej.