O nas

 

Centralne Biuro Detektywistyczne NIKON Sp. z o.o. oferuje swoim Klientom pomoc na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Świadczymy szeroki zakres usług detektywistycznych na podstawie zezwolenia nr D—041/2004 Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Nasi Detektywi posiadają długoletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług detektywistycznych, ponadto są członkami Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów. Do Państwa dyspozycji pozostaje zespół specjalistów wywodzących się m.in. ze służb kryminalnych Policji i resortu spraw wewnętrznych, dla których miarą profesjonalizmu jest skuteczność, dyskrecja a przede wszystkim zadowolenie Klientów. Dostarczamy naszym Klientom rzetelne materiały, które mogą stanowić bardzo mocny dowód w sprawach zarówno cywilnych jak i karnych. Nieustannie dążymy do podnoszenia kwalifikacji, co pozwala nam zajmować się nawet najbardziej skomplikowanymi sprawami. Wiedza oraz praktyka zdobyta przez długie lata pracy czynią nas kadrą doświadczoną, profesjonalnie traktującą Klientów a także pozwalają nam cieszyć się wieloma sukcesami, które udało się wypracować ciężką ale niesamowicie interesującą pracą.

Klienci traktowani są w sposób indywidualny a każda sprawa, która zostaje nam powierzona jest dla nas sprawą priorytetową przy czym dokładamy wszelkich starań, by dociągnąć ją do satysfakcjonującego zakończenia. Jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem, szanujemy jego decyzje, przyjmujemy sugestie oraz na bieżąco informujemy o etapach prowadzonych czynności.

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą, znajdziecie Państwo dla siebie pomysł na rozwiązanie niejednego problemu związanego z prowadzoną działalnością lub problemu natury osobistej.

Centralne Biuro Detektywistyczne NIKON Sp. z o.o

0%
Rozwiązanych spraw
0%
Zadowolonych klientów
0
Osób poleca NIKONA

NASZA OFERTA

WSPÓŁPRACA

Nasze biuro współpracuje z wieloma partnerami.

AKTUALNOŚCI

Z życia biura detektywistycznego NIKON

Obserwacja osób

13 października, 2017|0 Comments

Centralne Biuro Detektywistyczne NIKON Płock Nasi detektywi szybko wyśledzą z kim się spotyka Twój małżonek wieczorem lub gdzie nagle zaginął z większą gotówką Wasz wspólnik w interesach. Można to oczywiście próbować zrobić samemu. Uprzedzamy

Biuro detektywistyczne NIKON

Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z naszą ofertą, znajdziecie Państwo dla siebie pomysł na rozwiązanie niejednego problemu związanego z prowadzoną działalnością lub problemu natury osobistej.